do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Szuflada NOVITUS duża EC-410 Szuflada NOVITUS duża EC-410
Producent: Novitus
249,00 zł ( Cena: brutto: 306,27 zł )
szt.
zobacz więcej
Szuflada NOVITUS aktywna Szuflada NOVITUS aktywna
Producent: Novitus
249,00 zł ( Cena: brutto: 306,27 zł )
szt.
zobacz więcej
Szuflada NOVITUS Flip-Top Szuflada NOVITUS Flip-Top
Producent: Novitus
449,00 zł ( Cena: brutto: 552,27 zł )
szt.
zobacz więcej

Szuflady na pieniądze do kas fiskalnych

Większość przedsiębiorców jest zobowiązana do rejestrowania sprzedaży towarów i usług na odpowiednim urządzeniu – kasie fiskalnej lub drukarce fiskalnej. Jednak rozpoczynając działalność handlową, warto zainwestować również w inne, praktyczne akcesoria, takie jak szuflady do kas fiskalnych, które znacznie ułatwią przyjmowanie i wydawanie pieniędzy.

Szuflada kasowa to solidna konstrukcja wykonana z tworzywa i stali, która pozwala na bezpieczne przechowywanie gotówki. Dzięki czemu nie musimy przejmować się, że trafią one w niepowołane ręce. Większość modeli wyposażonych jest w specjalny wkład do kasy fiskalnej, który pozwala uporządkować banknoty, a także specjalną szczelinę do wsuwania talonów, bonów i czeków.

A jak działają szuflady do kasy fiskalnej? Zazwyczaj steruje się nimi przez urządzenie zewnętrzne, czyli kasę fiskalną lub drukarkę. W każdym zestawie jest także kluczyk do zamknięcia lub otwarcia, a niektóre modele posiadają również przycisk awaryjnego otwierania, umieszczony pod szufladą kasową.

Jaką szufladę do kasy fiskalnej wybrać?

W naszej ofercie znajdują się solidnie wykonane szuflady na pieniądze do kas fiskalnych w różnych rozmiarach i kolorach. Posiadamy zarówno niewielką i praktyczną szufladę do kasy fiskalnej Novitus o wymiarach 460 x 100 x 170 mm, jak i szufladę kasową dużą Elzab ELZ-410, która świetnie sprawdzi się przy większej gotówce. Ten model posiada 1,4-metrowy kabel łączący szufladę z kasą fiskalną oraz trójpozycyjny zamek (otwarcie szuflady kluczem, elektromagnesem, zablokowanie kluczem).

Jednak największą popularnością cieszy się szuflada do kasy fiskalnej Elzab Gamma A22, która sygnalizuje aktualne położenie (otwarta-zamknięta). Ten model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – grafitowej i białej, posiada szczelinę do wsuwania czeków i bonów, a także 8 pojemników na bilon i 6 na banknoty. Jest to uniwersalna szuflada kasowa, którą można przystosować do pracy z dowolnym modelem i marką urządzenia.   

Przeglądając akcesoria do kas fiskalnych, warto również zwrócić uwagę na szufladę kasową podwieszaną, którą możemy zamontować pod blatem, na przykład w przychodni czy gabinecie lekarskim. Ewentualnie możemy dokupić do gotowej szuflady kasowej małej uchwyty umożliwiające taki montaż. Warto również zwrócić uwagę na wagę takiej konstrukcji oraz możliwość awaryjnego otwarcia, jak w przypadku szuflady do kasy Novitus EC-410.

Akcesoria do szuflad kasowych

Wybierając szufladę do kasy fiskalnej, należy również zwrócić uwagę, czy posiada ona w zestawie wkład na banknoty, a także ile ma on przegród i czy są one przestawne. Warto również wybrać szufladę z wkładem, który posiada metalowe dociski banknotów. Do innych istotnych akcesoriów do szuflad kasowych należy wspomniany już zestaw do montażu pod blatem, który dodatkowo zabezpieczy przechowywaną gotówkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl